Popis produktu
• prípojné miesto je pohodlne k dispozícii priamo na pracovnom stole
• otáčanie pomocou elektromotora a magnetickej spojky
• bezpečnostná fotobunka proti uzatvoreniu pri používaní
• elektrický panel obsahuje:
3× elektrická zásuvka,
3× dáta
• rozmery: 39,3 × 12 × 10,3 cm
• hmotnosť: 3 kg
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | strieborná |
| Záruka | 36 mesiacov |
| Šírka | 39.3 cm |
| Výška | 12.1 cm |
| Hĺbka | 10.3 cm |
| Varianta | elektrický otočný panel |
| Značka | Office Pro |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| ON390060 | momentálne nie je skladom | 256,34 € s DPH |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.