Popis produktu
• prípojné miesto je pohodlne k dispozícii priamo na pracovnom stole
• otáčanie pomocou elektromotora a magnetickej spojky
• vybavenie:
3× elektrická zásuvka
1x data
1x VGA
1x USB 3.0
1x HDMI
• bezpečnostná fotobunka proti uzatvoreniu pri používaní
• rozmery: 40,3 × 11 × 10,3 cm
• hmotnosť: 3 kg
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | strieborná |
| Záruka | 36 mesiacov |
| Šírka | 40.3 cm |
| Výška | 11 cm |
| Hĺbka | 10.3 cm |
| Varianta | elektrický otočný panel |
| Značka | Office Pro |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| ON490040 | momentálne nie je skladom | 301,28 € incl. VAT |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.