Tork zásobník konvenčného toaletného papiera v kotúčoch v dizajne Elevation je vhodný do menej navštevovaných toaliet a umyvární a znižuje údržbu tým, že doň môžete vložiť až dva konvenčné kotúče toaletného papiera. Zásobníky Elevation majú praktický a moderný dizajn, ktorý zanecháva u vašich hostí dlhodobý dojem.
Tork zásobník na toaletný papier konvenčný kotúč z radu Elevation je vhodný do menej navštevovaných toaliet a umyvární a znižuje údržbu tým, že doň môžete vložiť až dva konvenčné kotúče toaletného papiera. Zásobníky Elevation majú praktický, moderný dizajn, ktorý zanecháva u vašich hostí dlhodobý dojem.
| Systém | T4 – Zásobník na bežný toaletný papier |
|---|---|
| Materiál | Plastová |
| Výška | 158 mm |
| Šírka | 286 mm |
|---|---|
| Hĺbka | 153 mm |
| Farba | Biela |
| Farba | biela |
| materiál | plast |
| použitie | zásobník |
| označenie | Systém TORK T4 |
| Značka | Tork |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | 557000 | 1 |
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| 557000 | Skladom | 44,00 € Prix TTC |
Toaletný papier, T4 systém, 2-vrstvový, priemer: 10,3 cm, Advanced, TORK 110767, biela 64 ks
38,34 €
Skladom (1 pce)
Toaletný papier 3-vrstv. TORK Advanced biely T4 návin 19,4 m (10 ks)
7,87 € 11,28 €
Skladom (359 bal)
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.