- Nárazuvzdorný plast
- Zaoblené tvary
- Kontrolné okienko
- TORK systém M2
Tork® zásobník so stredovým odvíjaním s dizajnom Elevation je vysoko kompaktné, viacúčelové riešenie pre profesionálne prostredia, kde sú na utieranie povrchu potrebné obe ruky. Utieranie povrchov rýchlo vďaka neobmedzenému prúdu, čo umožňuje používateľom vybrať toľko, koľko vyžadujú ich úlohy. Zásobníky Elevation majú praktický a moderný vzhľad.
| Systém | M2 – Zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním veľký |
|---|---|
| Materiál | Plastová |
| Výška | 360 mm |
| Šírka | 239 mm |
|---|---|
| Hĺbka | 227 mm |
| Farba | Biela |
| Značka | Tork |
| prevedenie | pre utierky so stredovým odvíjaním |
| označenie | Systém TORK M2 |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| materiál | plast |
| Farba | čierna |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | 559000 | 4 |
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| 559000 | Skladom | 56,38 € s DPH |
Papierové uteráky v rolke 2-vrstvové TORK M2 101250/6 ks biele, návin 160m
76,88 €
Skladom
Zásobník TORK 559008 so stredovým odvíjaním čierny M2
72,00 € 79,49 €
Skladom u dodávateľa
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.