Pákový zakladač formátu A4, potiahnutý z vonkajšej strany plastom a z vnútornej hladkým papierom. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom, ochranným spodným kovaním a uzatváracím mechanizmom
Pákový zakladač formátu A4, potiahnutý z vonkajšej strany plastom a z vnútornej hladkým papierom. Vybavený chrbtovým krúžkom, vreckom s vymeniteľným chrbtovým štítkom, ochranným spodným kovaním a uzatváracím mechanizmom. Šírka chrbta 7,5 cm. Väčšie balenie 20 ks.
Chrbát: 7,5 cm
Farba: modrá
Štandardná mechanika
Z vonkajšej strany: PP fólia/ z vnútornej strany: šedý papier
Hrebeňový obal s vymeniteľným štítkom
Hrebeňová úchytka a uzatvárací mechanizmus (Rado zámky) pre ľahšiu manipuláciu so zoraďovačom
Kovové lišty pre dlhšiu životnosť zoraďovača
Kapacita: 500 listov A4 (80 g/m2)
Certifikácia FSC®
| Farba | Modrá |
| Rozmery | 72 x 318 x 290 |
| Chrbtový štítok | Vymeniteľný kartónový štítok |
| Šírka chrbta | 75 mm |
| pre formát | A4 |
| Kapacita | 500 listov (80 g/m2) |
| Mechanizmus | Štandardná mechanika |
| Váha | 0,41 |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | modrá |
| Formát | A4 |
| Mechanika | páková |
| Materiál | fólia/papier |
| Chrbát | 7.5 cm |
| Značka | Esselte |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stock | Code | Quantity in Stock |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | ES011255 | 1248 |
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| ES011255 | Skladom |
3,40 €
incl. VAT 5,60 € incl. VAT |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.