Popis produktu
Doplnková polica je určená pre skrine Drive široké 40 cm. Vzhľad police je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou skrine.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 36 cm |
| Výška | 1.8 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Značka | Hobis |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| ON036008 | momentálne nie je skladom | 13,79 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.