Popis produktu
Vešiakové a šatníkové steny radu Hobis. Vzhľad je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku v kancelárii. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | čerešňa |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hĺbka | 12 cm |
| Počet políc | 1 |
| Značka | Hobis |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| ON185005 | momentálne nie je skladom | 66,67 € Prix TTC |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.