Univerzálna lavica do šatní s kovovou kostrou a smrekovým drevom bez sukov.
Univerzálna lavica do šatní s kovovou kostrou a smrekovým drevom bez sukov.
| Hmotnosť: | 11.00 kg |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hĺbka: | 36 cm |
| Rozmery obalu: | 150x10x8 cm |
| Hmotnosť vrátane obalu: | 11.3 kg |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá/smrek |
| Druh | |
| Šírka | 150 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Rozmery šírka x výška x hĺbka | 1500x430x360 mm |
| Značka | Office Pro |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| ON150834 | momentálne nie je skladom | 203,98 € Prix TTC |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.