Popis produktu
Úchytka štandardná pre výrobky Hobis (2ks).
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | strieborná |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 13.5 cm |
| Výška | 1.2 cm |
| Hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmery (š x v x h) | 13,5 x 1,2 x 2,5 cm |
| Značka | Hobis |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| ON111140 | momentálne nie je skladom | 11,31 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.