Popis produktu
Úchytka hranatá pre výrobky Hobis (2ks).
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | strieborná |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 12 cm |
| Výška | 1.5 cm |
| Hĺbka | 3 cm |
| Rozmery (š x v x h) | 12,0 x 1,5 x 3,0 cm |
| Značka | Hobis |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| ON111141 | momentálne nie je skladom | 11,31 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.