Popis produktu
Úchytka kovová čierna pre výrobky Hobis (2ks).
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | čierna |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 13.7 cm |
| Výška | 1.4 cm |
| Hĺbka | 2.3 cm |
| Rozmery (š x v x h) | 13,7 x 1,4 x 2,3 cm |
| Značka | Hobis |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| ON111142 | momentálne nie je skladom | 11,31 € Prix TTC |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.