Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Termoobal Standing 4 mm | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 40,95 € |
| Cena s DPH | 50,37 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Skladom |
| Parametry | |
| Značka | Fellowes |
| Počet kusov v balení | 100 kusov |
| Množstvo v balení | 100 KS |
| Formát | A4 |
| Hrúbka | 4 mm |
| Kapacita viazania | 33-43 mm list |
| Materiál | kartón 200 g s PVC |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.