Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Dvojkreslo Vancouver Lite Maxi, nohy chróm, látka Next NX-14 tmavosivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 548,47 € |
| Cena s DPH | 674,61 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | tmavosivá |
| Výška | 71 cm |
| Dĺžka | 68 cm |
| Šírka | 150 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.