Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Vyrovnávacie dno pre 2 kartotéky OP, 83,2x64 cm, sivá | |
|
|
|
| Prix HT | 59,95 € |
| Prix TTC | 73,73 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Hĺbka | 0 cm |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Výška | 64 cm |
| Šírka | 83.2 cm |
| Značka | Office Pro |
| Farba | sivá |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.