Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky 24x27,5cm E15 | |
|
|
|
| Prix HT | 0,18 € |
| Prix TTC | 0,22 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | Skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Economy |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Formát | 22x26,5cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 22 x 26,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 24 x 27,5 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.