Popis produktu
Stolová nadstavba poskytuje praktický úložný priestor navyše. Dosky sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Vyrábame ich vo všetkých dekoroch. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | agát |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Počet políc | 3 |
| Značka | Hobis |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| ON018310 | momentálne nie je skladom | 179,00 € Prix TTC |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.