Popis produktu
Stolová nadstavba poskytuje praktický úložný priestor navyše. Dosky sú vyrobené z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Vyrábame ich vo všetkých dekoroch. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Počet políc | 2 |
| Značka | Hobis |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| ON012180 | momentálne nie je skladom | 131,89 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.