Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Stôl doplnkový Lenza Wels, zúženie vpravo, 55x76,2x90cm, agát svetlý | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 205,22 € |
| Cena s DPH | 252,42 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | momentálne nie je skladom |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 550 mm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.