Stojanček na vizitky orientovaný na šírku, z priehľadného akrylu, vhodný na zvislú plochu. Možnosť potlače.
| Šírka: | 101 mm |
| Výška: | 37 mm |
| Dĺžka: | 23 mm |
| Použitie: | Interiérové |
| Viditeľný formát: | 93x50 mm |
| Hĺbka kapsy: | 18 mm |
| Materiál: | Plast |
| Materiál základne: | Plast / PS |
| Farba: | Priehľadná |
| Počet strán: | 1 |
| Určené pre: | Brožúrky |
| Možnosť potlače: | Áno |
| Formát brožúr, letákov: | 93 x 50 mm |
| Hrúbka materiálu: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Lager | Code | Anzahl der Einheiten auf Lager |
|---|---|---|
| Sklad dodávateľa | WBC93 | 50 |
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| WBC93 | Skladom | 2,05 € mit MwSt |
S obchodom mám veľmi dobré skúsenosti. Už roky pravidelne objednám papierové uteráky, tekuté mydlo, rukavice. S tovarom aj z kvalitného aj z cenového…
Overený zákazník,
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.