Popis produktu
Profilový stĺpik stredový k napojeniu 2 kusov priečkových paravánov Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Materiál | kov |
| Šírka | 0.15 cm |
| Výška | 118 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na priečkový paraván |
| Značka | Hobis |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| ON200508 | momentálne nie je skladom | 68,04 € mit MwSt |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.