Popis produktu
Univerzálna vložka na tlačivá člení jednodielny úložný priestor na niekoľko menších dielov - políc. Prispieva k ľahkej orientácii a udržaniu poriadku v založených dokumentoch. Vložka na tlačivá nie je vhodná do roletových skríň. Je vyrobená z laminovanej drevotriesky hrúbky 18 mm.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | buk |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 76 cm |
| Výška | 33 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Značka | Hobis |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| ON076002 | momentálne nie je skladom | 81,83 € Prix TTC |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.