Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, 40x76,8x40 cm, jelša | |
|
|
|
| Prix HT | 179,55 € |
| Prix TTC | 220,85 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | jelša |
| Výška | 76.8 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ skrine | policová rohová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.