WC sedátko s automatickým klesáním Soft Close, materiál Bambus
Záchodová doštička je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorým je bambus. Drevené veko je extrémne odolné a robustné.
Klozetové sedadlo je vybavené systémom SOFT-CLOSE. Pri sklopení sa sedátko plynule znáša dole bez akéhokoľvek rizika jeho poškodenia, alebo nežiaduceho hluku. Ideálne nielen do rodín s deťmi.
Montáž je veľmi jednoduchá, s pomocou priloženého návodu ju zvládne každý do 5 minút.
Čistenie WC sedátka Bambus:
| Základné parametre | |
|---|---|
| Materiál | Bambus |
| Zatváranie | Soft Close (spomaľovacie mechanizmus sklápania) |
| Upevnenie | klasické pevné skrutkovacie pánty - chróm |
| Spôsob upevnenia | Nákrutky napevno |
| Vzdialenosť upevňovacích otvorov | 130 - 185 mm |
| Farba a dekor | |
| Základná farba | Hnedá |
| Dekor | Bambus |
| Potlač dosky | obe strany |
| Potlač sedátka | horná strana |
| Rozmery, hmotnosť a balenie | |
| Súčasťou balenia | upevňovacia sada |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmery sedátka vonkajšie (š x d) | cca 375 x 435 mm |
| Rozmery sedátka vnútorné (š x d) | cca 230 x 260 mm |
| Šírka obalu (cm) | 38 |
| Výška obalu (cm) | 6 |
| Hĺbka obalu (cm) | 47 |
| Váha vr. obalu (kg) | 2,1 kg |
| Kód tovaru TARIC | 39222000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 39222000 | info u predajcu | 45,31 € s DPH |
S obchodom mám veľmi dobré skúsenosti. Už roky pravidelne objednám papierové uteráky, tekuté mydlo, rukavice. S tovarom aj z kvalitného aj z cenového…
Overený zákazník,
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.