Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Konferenčný stolík SR 30, p. 60 cm, v. 60 cm, tvrdené mliečne sklo, kovová podnož chróm | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 255,82 € |
| Preis inkl. MwSt. | 314,66 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | mliečne sklo/chróm |
| Výška | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.