Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Konferenčný stolík Vancouver Oto, valec, mliečne trvdené sklo, p.54 x v.40 cm, látka Next NX-14 tmavosivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 200,08 € |
| Cena s DPH | 246,09 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | mliečne sklo/sivá |
| Výška | 400 mm |
| Šírka | 540 mm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.