Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Priečkový paraván Akustik, 100x118 cm, antracit | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 430,92 € |
| Price incl. VAT | 530,03 € |
| Save | – |
| Availability | momentálne nie je skladom |
| Parameters | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | antracit |
| Výška | 118 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | priečkový samostatný |
| Šírka | 100 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.