Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Prídavná skriňa k stolu Hobis, zámok, P, 80x75,5x60 cm, agát | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 419,58 € |
| Cena s DPH | 516,08 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 75.5 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Farba | agát |
| Značka | Hobis |
S obchodom mám veľmi dobré skúsenosti. Už roky pravidelne objednám papierové uteráky, tekuté mydlo, rukavice. S tovarom aj z kvalitného aj z cenového…
Overený zákazník,
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.