Popis produktu
Prídavné skrine k stolom radu Hobis. Skrine môžu doplniť Vaše pracovisko podľa Vašich vlastných potrieb a predstáv. Pre všetky stolové rady je pripravená široká ponuka doplnkov, ktoré nájdete v našej ponuke. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | jelša |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 75.5 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Počet políc | 1 |
| Značka | Hobis |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| ON809530 | momentálne nie je skladom | 162,61 € incl. VAT |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.