Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Gate, ergo, pravý, 160x75,5x120 cm, dub/dub | |
|
|
|
| Prix HT | 296,10 € |
| Prix TTC | 364,20 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 120 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.