Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 2S, 120x70,5-120,5x80 cm, jelša/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 797,08 € |
| Cena s DPH | 980,40 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | jelša/sivá |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.