Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 2S, 140x70,5-120,5x90 cm, sivá/biela | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 866,38 € |
| Cena s DPH | 1 065,64 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | sivá/biela |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
S obchodom mám veľmi dobré skúsenosti. Už roky pravidelne objednám papierové uteráky, tekuté mydlo, rukavice. S tovarom aj z kvalitného aj z cenového…
Overený zákazník,
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.