Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Rokovací stôl Flex, 200x75,5x110 cm, sivý/kov | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 432,05 € |
| Price incl. VAT | 531,43 € |
| Save | – |
| Availability | momentálne nie je skladom |
| Parameters | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 110 cm |
| Farba | sivá/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | rokovací |
| Šírka | 200 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.