Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Policová skrinka Strong, 80x76,8x40 cm, dub/dub | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 304,92 € |
| Preis inkl. MwSt. | 375,05 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 76.8 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | 2x presklené v ráme |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.