Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, zámok, horná, 80x115,2x40 cm, buk/buk | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 393,50 € |
| Cena s DPH | 484,00 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | buk/buk |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ dverí | 2x presklené v ráme |
| Typ skrine | policová horná |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.