Popis produktu
Obrázok je iba ilustračný.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | agát/agát |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 76.8 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Varianta | rovná |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | 2x plné |
| Typ skrine | policová horná |
| Uzamykanie | na kľúč |
| Značka | Hobis |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON801711 | momentálne nie je skladom | 256,80 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.