Popis produktu
Kombinovaná skriňa - dvere/nika. Kancelárske skrine STRONG majú robustnú konštrukciu a vyššiu nosnosť políc ako bežné kancelárske skrine.V ponuke sú skriňové moduly s výškou 185 cm, 111 cm alebo 74 cm a šírky 80 cm alebo 40 cm. Hĺbka všetkých modelov skriňového radu STRONG je 40 cm.Chrbát, vyrobený z 8 mm hrubých dosák, je obojstranne pohľadový, takže skrine môžete použiť ako priestorový deliaci prvok. Hrúbka samotných políc je 25 mm, čo znamená nosnosť 80 kg na 1 policu.Korpusy, dvierka a police skríň sú olepené odolnou 2mm ABS hranou, ktorá garantuje dostatočnú ochranu proti poškodeniu.
Ku skriniam Strong si môžete vyberať plné alebo presklené dvere. Plné dvere sú vybavené 2 mm ABS hranou,ktorá ich chráni pred mechanickým poškodením. Všetky dvere sú osadené kvalitným kovaním a pántmi Blum s tichým zatváraním a s doživotnou zárukou.
Vďaka zapusteniu dverí medzi vrch a spodok korpusu sme získali účelné a vizuálne atraktívne riešenie. Skrine je možné postaviť na 5 cm vysoký sokel alebo na výškovo nastaviteľné nohy (rektifikácia), ktoré nie sú súčasťou balenia. Skrine dodávame demontované v niekoľkých samostatných a bezpečne zabalených škatuliach. Súčasťou každého balenia je tiež prehľadný návod pre jednoduchú a rýchlu montáž. Na skrine Strong sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | agát/sivá |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 192 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Varianta | rovná |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | 4x plné |
| Typ skrine | policová |
| Značka | Hobis |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| ON582118 | momentálne nie je skladom | 562,42 € Prix TTC |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.