Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong L, 40x76,8x40 cm, orech/orech | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 181,06 € |
| Cena s DPH | 222,71 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | orech/orech |
| Výška | 76.8 cm |
| Počet políc | 1 |
| Typ dverí | presklené v ráme |
| Typ skrine | policová |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.