Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| Policová skriňa Strong, 40x115,2x40 cm, biela | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 230,33 € |
| Preis inkl. MwSt. | 283,30 € |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | momentálne nie je skladom |
| Parameter | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba | biela |
| Výška | 115.2 cm |
| Počet políc | 2 |
| Typ skrine | policová rohová |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.