| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | dub/dub |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Rozmery | |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Varianta | rovná |
| Počet políc | 4 |
| Typ dverí | 2x plné a 2x presklené |
| Typ skrine | policová |
| Uzamykanie | |
| Značka | Hobis |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnost | Cena |
|---|---|---|
| ON158094 | momentálne nie je skladom | 522,28 € s DPH |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.