Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Vyrovnávacie dno pre 2 kartotéky OP, 83,2x64 cm, agát | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 59,95 € |
| Cena s DPH | 73,73 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | momentálne nie je skladom |
| Parametry | |
| Hĺbka | 0 cm |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Výška | 64 cm |
| Šírka | 83.2 cm |
| Farba | agát |
| Značka | Office Pro |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.