Akustické paravány s umiestnením na plochu stolov slúžia výhradne na oddelenie protiľahlých alebo napojených stolov.
Paraván na plochu stola Hobis Akustik TPA S 1600 SK 2 - modrá
Popis produktu
Akustické paravány s umiestnením na plochu stolov slúžia výhradne na oddelenie protiľahlých alebo napojených stolov. Na samostatne stojaci stôl ho použiť nemožno. Výška 42,5 cm nad pracovné dosky stola poskytuje vizuálne aj akustické oddelenie pracoviska od ruchu v kancelárii. Dĺžky paravánov rešpektujú dĺžky pracovných stolov Hobis. Vďaka stavebnicovému systému je možné s pomocou spojovacích stĺpikov napájať paravány na seba priebežne (S), do tvaru T, alebo do kríža (X). Jednoduché spojenie pomocou dômyselného bajonetového systému, žiadny spojovací materiál. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku.
Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke.
Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | modrá |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Materiál | akustická pena |
| Šírka | 160 cm |
| Výška | 42.5 cm |
| Hĺbka | 4 cm |
| Ostatné špecifikácie | na plochu stola samostatný |
| Konštrukcia | s rámom |
| Značka | Hobis |
There are no reviews, yet.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Availability | Price |
|---|---|---|
| ON162010 | Na objednávku do 30 dní | 370,00 € incl. VAT |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.