Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Plotrové role, 420mm/50m/50mm, 90g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 12,25 € |
| Cena s DPH | 15,06 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Šírka | 420 mm |
| Dutinka | 50 mm |
| Návin | 50 metrov |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Značka | Krpa |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.