Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 28,5x36cm hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,67 € |
| Cena s DPH | 0,82 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Skladom |
| Parametry | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 28,5 × 36 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 26,5 × 36 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 28,5 × 36 cm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.