Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 24,5x34cm hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
0,58 €
0,75 € |
| Cena s DPH |
0,71 €
0,92 € |
| Ušetríte | 30% / 0,22 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 24,5 × 34 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 22,5 × 34 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 24,5 × 34 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.