Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Bublinkové obálky recyklované SUMO 18,5x17,5cm CD hnedé | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,26 € |
| Cena s DPH | 0,33 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | hnedá |
| Formát | 18,5 x17,5 cm |
| Lepenie | samolepiace |
| Okienko | nie |
| Vnútorný rozmer (š x v) | 16,5 x17,5 cm |
| Vonkajší rozmer (š x v) | 18,5 x17,5 cm |
S obchodom mám veľmi dobré skúsenosti. Už roky pravidelne objednám papierové uteráky, tekuté mydlo, rukavice. S tovarom aj z kvalitného aj z cenového…
Overený zákazník,
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.