Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| Fotopapier 10x15cm APLI Bright, 240g, 20 hárkov | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 11,09 € |
| Cena s DPH | 13,64 € |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Skladom |
| Parametry | |
| Značka | Apli |
| Množstvo v balení | 20 HAR. |
| Počet hárkov v balení | 20 hárkov |
| Farba | biela |
| Formát | 10 x 15 cm |
| Gramáž | 240 g/m2 |
| Povrch | lesklý |
| Rozmer | 10x15 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.