Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Vyrovnávacie dno pre kartotéku OP, 41,6x64 cm, sivá | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 32,50 € |
| Price incl. VAT | 39,98 € |
| Save | – |
| Availability | momentálne nie je skladom |
| Parameters | |
| Hĺbka | 0 cm |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Šírka | 41.6 cm |
| Výška | 64 cm |
| Značka | Office Pro |
| Farba | sivá |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.