Remove from comparison
|
|
|---|---|
| Dvojzásuvková kartotéková skriňa OP, 41,6x73,5x64 cm, orech/sivá | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 220,93 € |
| Price incl. VAT | 271,74 € |
| Save | – |
| Availability | momentálne nie je skladom |
| Parameters | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 64 cm |
| Farba | orech/sivá |
| Výška | 73.5 cm |
| Počet zásuviek | 2 |
| Rozmery šírka x výška x hĺbka | 416x735x640 mm |
| Typ skrine | kartotéková |
| Šírka | 41.6 cm |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.