Supprimer du comparateur
|
|
|---|---|
| Štvorzásuvková kartotéková skriňa OP, 41,6x134,5x64 cm, agát/sivá | |
|
|
|
| Prix HT | 349,68 € |
| Prix TTC | 430,11 € |
| Vous économiserez | – |
| Disponibilité | momentálne nie je skladom |
| Paramètres | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 64 cm |
| Farba | agát/sivá |
| Výška | 134.5 cm |
| Počet zásuviek | 4 |
| Rozmery šírka x výška x hĺbka | 416x1345x640 mm |
| Typ skrine | kartotéková |
| Šírka | 41.6 cm |
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
rýchle dodanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.