Popis produktu
Odkladacie steny radu Hobis. Vzhľad je možné vybrať tak, aby korešpondoval s farbou nábytku v kancelárii. Cena montáže je 15% z cenníkovej ceny výrobku. Požiadavku na montáž uveďte prosím do poznámky k objednávke. Objednávka tohto produktu je záväzná a produkt nie je možné vrátiť.
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela |
| Záruka | 60 mesiacov |
| Materiál | lamino |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hĺbka | 12 cm |
| Počet políc | 2 |
| Značka | Hobis |
Zurzeit liegen keine Bewertungen vor.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Verfügbarkeit | Preis |
|---|---|---|
| ON404209 | momentálne nie je skladom | 83,89 € mit MwSt |
Promptne reagovali, ked sa tovar mal omeskat, jedine co musim vytknut, ze k smetnym kosom neprisli sroby s hmozdinkami a verim ze to urcite bolo v baliku, len…
Overený zákazník,
I
Overený zákazník,
Rychle dodanie Kvalitny tovar Široky sortiment
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.